Pozývame Vás na jedinečný kvetinový workshop, ktorý sa bude konať v rozprávkovom prostredí kaštieľa.

Počas pobytu máte možnosť zažiť umenie viazania kytíc. Tento workshop je ideálnou príležitosťou na oddych a tvorenie v harmonickom a luxusnom prostredí, ktoré vás očarí svojou krásou.

Prejdite sa ružovou záhradou kaštieľa Château Bela. Aranžujte a komponujte z kvetov, naša floristka Annamária vám ukáže rôzne techniky a štylizácie, ako aj tajomstvá uchovávania kvetov. Počas workshopu si môžete vychutnať aj pohár nášho slávneho vína.

Château Bela je miesto plné farieb, vôní a nekonečnej krásy. Prechádzka nádhernými záhonmi starostlivo vybraných kvetín a bylín vás prenesie na toskánsky vidiek. Kaštieľ poskytuje dokonalé prostredie pre kreatívnu a relaxačnú aktivitu. Okrem samotného workshopu sa môžete tešiť na chutnú a kvalitnú stravu a možnosť spoznať krásy tohto historického miesta.

Strávte čas v spoločnosti ľudí s podobnými záujmami a užívajte si atmosféru kaštieľa!

Pobyt zahŕňa:

  • Ubytovanie na 1 alebo 2 noci v jednolôžkovej alebo dvojlôžkovej izbe
  • Polpenziu formou 3-chodovej večere alebo bufetu (podľa obsadenosti hotela)
  • Prehliadku ružovej záhrady
  • Kvetinový workshop s aperitívom podľa harmonogramu
  • Neobmedzené využitie vonkajšieho bazéna (1.6.-30.9.), fitnes centra a hotelového kina
  • Denne využitie Spa s fínskou saunou, parným kúpeľom, vírivkou v čase od 11:00 do 19:00
  • Jednorazovú zľavu 20% na masáž podľa výberu
  • Jednorazovú zľavu 20% na vstup do Private SPA
  • Jednorazovú zľavu 20% na aromaterapeutický kúpeľ alebo tvárové ošetrenie

Program: 

Piatok 18:00-19:00 Prehliadka ružovej záhrady: Užite si prehliadku našich krásnych záhrad pri západe slnka, kde sa dozviete viac o rôznych druhoch kvetov a ruží.

Sobota 16:00-19:00 Viazanie kytíc a dekorovanie stola: Naučte sa, ako vytvoriť nádherné kytice pod vedením skúsenej floristky Annamárie Tóth. Z kvetinových aranžmán si následne vyzdobíme stôl k večeri a vytvorené kytice si môžete zobrať so sebou. 

Cena pobytu je od 195,00 €/ osoba na 1 noc alebo od 280,00 €/ osoba na 2 noci v dvojlôžkovej izbe obsadenej dvoma osobami. Za príplatok je možnosť rezervácie aj jednolôžkovej izby. V prípade rezervácie pobytu, ak jedna z osôb v dvojlôžkovej izbe sa nezúčastní workshopu, kontaktujte recepciu pre upravenú ponuku.

Na pobyt si môžete uplatniť rekreačný poukaz!

Kvetinový workshop je možný rezervovať v termíne od 12. alebo od 13. do 14. júla 2024.

Annamária Tóth

Annmária so svojím jedinečným umením podniká už od roku 2002. Vybudovala si povesť dekoratérky, pre ktorú je typická elegancia s romantickými prvkami. Rovnako ako čerstvé kvety, ktoré pri práci používa, aj jej výzdoba rozžiari celú vašu miestnosť.

„Už ako malé dievča som zbierala kvietky v záhrade a viazala si kytičky. Neskôr som si uvedomila, že kvety sú cestou, po ktorej sa vydať,” vraví Annamária a ukazuje na certifikát o aranžovaní kvetov, ktorý získala v Budapešti. Ako hovorí, netreba zaspať na vavrínoch, a vedomosti si treba dopĺňať.

Rezervovať tento pobyt od: 195 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termíne od 1. novembra 2024 do 21. decembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 1. mája 2024 do 1.novembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme.
Deti a extra prístelkyDeti do 1 roku majú pobyt bezplatný, deti od 1 do 3 rokov (vrátane) majú pobyt 15,00 €/ noc. Deti medzi 4 a 15 rokov (vrátane) majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc. Uvedené ceny platia na ubytovanie s raňajkami. 
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Bela akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty