Pocíťte čerstvosť ranného vzduchu, vychutnajte si poobedia plné slnka, nechajte sa uniesť večernou atmosférou pri dúšku výborného vína.

Doprajte svojmu telu odpočinok a zažite v Château Bela vzácne chvíle úplného rozmaznávania. Uspokojte svoje telo a myseľ, všetko pod jednou strechou, zahŕňajúc navyše omladzujúci nočný spánok. Príďte si oddýchnuť do nádherného prostredia historického kaštieľa a doprajte si exkluzívne služby.

Pobyt zahŕňa:

  • 15% zľavu na vybranú kategóriu izby s raňajkami na min. 2 noci
  • Uvítací nápoj
  • Denne polpenziu vo forme 3-chodovej večere alebo bufetu (podľa obsadenosti)
  • Neobmedzené využitie vonkajšieho bazéna (1.6.-30.9.), SPA (denne 11.00-19.00), fitnes centra a hotelového kina
  • Jednorazovú zľava 20% na vstup do Private SPA
  • Jednorazovú zľavu 20% na aromaterapeutický kúpeľ alebo tvárové ošetrenie

Celoročná platnosť okrem júla & augusta – cez leto si môžete rezervovať náš letný pobyt “Toskánske leto”.

V mesiacoch máj, jún a september ponúkame tento pobyt špeciálne upravený pod názvom La Dolce Vita, ktorý si môžete rezervovať už od 1 noci!

Rezervovať tento pobyt od: 313 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termínoch od 1. januára 2024 do 28. marca 2024, od 1. apríla 2024 do 1. mája 2024 a v termíne od 1. novembra 2024 do 21. decembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 28. marca 2024 do 1. apríla 2024  a v termíne od 1. mája 2024 do 1.novembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme.
Deti a extra prístelkyDeti do 1 roku majú pobyt bezplatný, deti od 1 do 3 rokov majú pobyt 15,00 €/ noc. Deti medzi 4 a 15 rokov majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc.
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Bela akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty