Prijmite pozvanie na pobyt, ktorý vás zavedie nielen do sveta jogy, ale aj pokojného prostredia, v ktorom môžete spomaliť, nadýchnuť sa a relaxovať.

Pohladíme všetky zmysly v krásnom areáli barokového kaštieľa v prostredí zeleného parku historického Château Bela v malebnej prírode južného Slovenska.

3-dňové spojenie jogy, aktívneho oddychu, skvelého jedla a ubytovania uprostred nádhernej prírody bude pre váš fyzický a mentálny reštart tým pravým orechovým. Skúsená lektorka Nikola Sibylová hodiny jogy prispôsobí všetkým výkonnostným úrovniam – pre začiatočníkov, aj pokročilých, a obmedzený počet účastníkov zaručí ich vysokú kvalitu.

Nový pohľad na vec, zastavenie sa, spoznanie nových priateľov, objavíme skryté čaro pohybu, vypadneme z mestského ruchu. Každý máme svoje potreby a ja verím, že si každý na pobyte nájde to svoje, nech už bude váš zámer akýkoľvek.

Pobyt zahŕňa:

  • Ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej izbe alebo v izbe obsadenou 1 osobou s raňajkami
  • Polpenziu
  • Cvičenie jogy ráno a večer (4 hodiny) 
  • Spoločný program počas celého pobytu (prechádzka v okolí, večerné debaty pri vínku, workshop) - program sa výrazne kreuje v priebehu pobytu a žiadna zo spoločných aktivít nie je povinná
  • Využitie SPA s Fínskou saunou, parným kúpeľom a vírivkou (denne 11.00-19.00), vonkajšieho bazéna, fitnes centra a hotelového kina

Cena pobytu je od 299,00 €/ osoba v dvojlôžkovej izbe. Pobyt je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

Jogový pobyt je možné rezervovať v termíne 24.-26. mája 2024.

Program

1.deň - Piatok

od 16:00 – Check-In

18:00 – Privítanie účastníkov

18:30 – 19:30 – jemná joga pre uvoľnenie tela a mysle so záverečnou relaxáciou

18:00 – 21:00 – Večera

20:30 – Zoznámenie sa

2. deň - Sobota

7:30 – Ranná power joga pre zdravý chrbát 

7:00 – 10:00 – Raňajky vo forme bufetu

10:00 – 12:00 – Prechádzka. Posedenie pri kávičke. Workshop. Výlet. (všetko v závislosti od dohody a chuti) 

11:00 – 19:00 – Wellness

17:00 – 18:00 – Joga pre pevné a pružné telo

18:00 – 21:00 – Večera

20:00 – Spoločné posedenie

3. deň - Nedeľa

7:30 – Ranné jogové espresso (jóga)

7:00 – 10:00 – Raňajky vo forme bufetu

10:00 – Check-Out a oficiálne ukončenie pobytu

Už sa na vás veľmi teším. Užijeme si ničím nerušený oddych, zabavíme sa, spoznáme nových ľudí a predovšetkým si užijeme našu milovanú jogu. 

O inštruktorke

Nikola sa už viac ako 8 rokov aktívne venuje joge vo svojom pracovnom, aj osobnom živote. Základné poznatky o joge získala na Kréte v Grécku, kde sa učila po boku skúsenej inštruktorky jogy. Následne absolvovala niekoľko kurzov power jogy, ay fly training v závesných plachtách a posledne rozšírila svoje jogové vzdelanie o prenatálnu a postnatálnu jogu v Power yoga akademii v Prahe. Vyštudovala žurnalistiku na brnenskej Masarykovej univerzite avšak pohyb a silné puto k domovine ju pritiahlo späť. Profesionálne sa venuje Siby yoge. V letných mesiacoch viedla Nikola jogu v kúpeľoch Dudince pre kúpeľných hostí. Behávala s časmi a tempami, ktoré nie je ľahké dosiahnuť. Bola tvárou letnej kampane kúpaliska v Kováčovej a v Rozvojovej agentúre BBSK vytvára z banskobystrického kraja lepšie miesto pre život. 

Rezervovať tento pobyt od: 299 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termínoch od 1. januára 2024 do 28. marca 2024, od 1. apríla 2024 do 1. mája 2024 a v termíne od 1. novembra 2024 do 21. decembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 28. marca 2024 do 1. apríla 2024  a v termíne od 1. mája 2024 do 1.novembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme.
Deti a extra prístelkyDeti do 1 roku majú pobyt bezplatný, deti od 1 do 3 rokov majú pobyt 15,00 €/ noc. Deti medzi 4 a 15 rokov majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc.
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Bela akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty