Deň ako žiadny iný

Prežite svoju vysnívanú svadbu v Château Béla! Dokonalé miesto na rozprávkovú svadbu princa a princeznej môžete zažiť ak si vyberiete kaštieľ Château Béla. Dedinka Belá, v ktorej sa toto unikátne dedičstvo nachádza, sa rozprestiera neďaleko mesta Štúrovo. Romantický hotel ponúka zamilovaným párom čarovné priestory a servis v jeden z najkrajších dní Vášho života.

Prostredie, v ktorom leží kaštieľ, kostolík a krásne vyzdobené priestory hotela už očarili mnoho neviest a ženíchov. Môžete si vybrať z niekoľkých miestností. Či už uprednostňujete barokový štýl veľkolepej Orangerie, obrovský priestor Hala Béla alebo príjemnú miestnosť Salon d´Or s neskutočným výhľadom na romantický park. 

Vyberte si salón podľa Vašej potreby na svadbu, využite letnú terasu či romantické záhrady kaštieľa, a la carte večeru, obrad úradný či obrad v kostolíku, všetky Vaše požiadavky Vám splníme k Vašej nadmernej spokojnosti.

Vaši hostia budú určite očarení z kulinárskych špecialít a vín z našich pivníc! Taktiež ponúkame exkluzívny prenájom všetkým priestorov a areálov patriacich Château Béla.

Cirkevné obrady sa odohrávajú v Belej vo filiálnom rímskokatolíckom Kostole Povýšenia sv. Kríža z roku 1780, ktorý sa nachádza pri prednom krídle kaštieľa. Toto krásne prostredie kostola dodáva uzavretiu manželstva patričnú noblesu.

V čase, keď je pekné počasie, je možné usporiadať svadobný obrad v romantickom parku kaštieľa. Toto prostredie, ako stvorené pre romantické obrady,  predstavuje kompozícia levandule a ruže. Atmosféru dotvára zvuk tečúcej vody fontány v jazere. V prípade nepriaznivého počasia sa obrad usporiadava v miestnosti s originálnymi frescami vo vstupnej miestnosti kaštieľa s výhľadom  priamo na park a jazero s fontánou. 

Svadby v Château Béla

Kliknite a získajte viac informácií o našich zariadeniach a službách.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

Mgr. Katarína Dubecová, email: wedding@chateau-bela.com