Čistá blaženosť pre telo aj dušu

Náš Spa ponúka úplnú očistu tela i duše. Zažite čistú blaženosť v našej saune, parnom kúpeli, či vonkajšom bazéne alebo jednoducho odhoďte problémy všedných dní v našej moderne vybavenej posilňovni a následne sa oddajte skvelej masáži. Využitie sauny (16.00 - 20.00 hod.) a fitnes priestorov je zahrnuté v cene ubytovania.


Masáž je najlepšia terapia

Zregenerujte svoje telo pri masáži, ktorá príjemne uvoľní svaly, pomôže uvoľniť napätie a prekrviť pokožku, vďaka čomu okamžite získate svieži pocit omladenia a ľahkosti. Uvoľnite svoju myseľ, zahoďte všetky starosti a užite si chvíľu pre seba.

 

Vyberte si z našich masáží
HARMÓNIA TELA A DUŠE (klasická masáž)

Cielená 30-minútová klasická masáž je zameraná na stuhnuté a boľavé oblasti, dolnú a hornú časť chrbta, krk a plecia. Rytmická 60-minútová klasická masáž pomáha odbúravať stres a dokonale Vám uvoľní Vaše telo.  

30 minút35,00 €
60 minút55,00 € 
RELAX & AROMATERAPIA (aromaterapeutická masáž)

Jemná masáž, vhodná pre ľudí, ktorí chcú zažiť emócie s liečivým efektom. Počas masáže celého tela, vdychovaním éterických olejov a ich vstrebávaním cez pokožku, sa Vám zlepší nálada a účinne zmierni úzkosť. Na výber sú 3 oleje zložené z prírodných rastlinných a kvetinových olejov s nádhernými vôňami a silnými terapeutickými účinkami pre telo i myseľ.

60 minút60,00 € 
YIN & YANG (omladzujúca masáž)

Nie je nič také, ako keď sa strácate pri relaxácii a starostlivosti dvoch úžasných masérov naraz. Váš zážitok z masáže štyrmi rukami vás dokonale nasýti oddychom. Zaručene sa budete chcieť vrátiť ešte predtým, ako odídete.

60 minút - klasická masáž80,00 €
60 minút - aromaterapeutická masáž90,00 € 
MASÁŽ VO DVOJICI (párová masáž)

Masáž, ktorú môžete vychutnať súčasne so svojím partnerom, priateľom alebo členom rodiny, si obaja ľubovolne zostavte podľa vašich preferencií. Ošetrení budete na stoloch vedľa seba, individuálne, s vlastným terapeutom venujúcim sa Vášmu telu. 

"Vdýchni budúcnosť, vydýchni minulosť"

Medzi obľúbené aktivity v okolí blízkosti hotela jednoznačne patrí ranná hodina jogy pri bazéne, pri ktorej si príjemne prečistíte myšlienky, ponaťahujete telo a vyštartujete do nového dňa s potrebnou energiou a pozitívnou mysľou.

Aktuálna ponuka joga pobytov

Hotelové fitness

V hotelovom fitness centre vybavenom modernými posilňovacími strojmi si môžete precvičiť celé telo. Či už uprednostňujete ranný tréning alebo si radšej zacvičíte pred výbornou večerou, naše fitness je k dispozícii pre všetkých hotelových hostí zdarma.