Sme viac ako hotel. Sme vašou destináciou s unikátnymi zážitkami počas každej sezóny.
 

Či už túžite po pokojnom, relaxačnom víkende alebo po výlete plnom dobrodružstiev, na ktorý budete spomínať celý život. Objavte naše bezkonkurenčné balíčky alebo si vyberte z množstva zážitkov, ktoré naše okolie ponúka.

VYBERTE SI ZÁŽITOK
Hotel a areál
Okolie
Ochutnávka vína

“VINUM BONUM LAETIFICAT COR HOMINIS”
 - víno rozveseľuje srdce človeka

Zobraziť viac
Ružová & bylinková záhrada

Miesto plné farieb, vôní a nekonečnej krásy. Záhrada kvitnúca v každom ročnom období.

Zobraziť viac
Prehliadka château

Barokový kaštieľ ako na dlani.

Zobraziť viac
Château Bela piknik

Zažite svet taký, akým by mal byť. Vychutnajte si bezstarostné popoludnie s piknikovým košom plným lahodných jedál. 

Zobraziť viac
Tenisové kurty

Využite náš tenisový kurt a strávte voľný čas aktívnym relaxom.

Zobraziť viac
SPA
Zobraziť viac
Prenájom e-bikov

Južné Slovensko je známe svojou bohatou a rozmanitou prírodou. S našimi elektrickými bicyklami môžete jazdiť popri malebných vinohradoch, po cyklotrasách vedúcich popri riekach a vychutnávať si panoramatické výhľady na kopce a doliny. Cena prenájmu bicykla pre jednu osobu je 25 €/ 2 hodiny.

Snooker

Večerná zábava pri dobrom drinku priam volá po tom, aby ste si s priateľmi zmerali sily pri spoločenskej hre. Snooker je k dispozícii v suteréne kaštieľa 1hod./ 10,00 €.

Hotelové kino

Oddýchnite si pri dobrom filme v našom hotelovom kine s kapacitou 20 osôb. Naše kino je ideálnym miestom pre rande pri romantickom filme alebo ako rodinný program pri rozprávkach. Vybrať si môžete zo širokej ponuky filmov a seriálov cez streamovacie služby Netlfix, Disney+ a HBO Max.

Spoznajte naše zvieratká

V areáli Château Bela nájdete naše vlastné zvieratká, ktoré sú obľúbené najmä medzi deťmi. Počas pobytu ich neváhajte navštíviť. Nájdete medzi nimi herefordské kravy, ovečky, zlaté bažanty, páva a bieleho poníka.

Zobraziť viac
Rybačka "chyť a pusť"

Vyskúšajte rybolov typu „chyť a pusť“ v neďalekých jazerách. Prineste si vlastné udice a ak budete mať šťastie, ulovíte karasa, kapra alebo šťuku.

Nemáte svoje rybárske vybavenie? Radi vám poskytneme všetko potrebné vybavenie a pomôžeme vám užiť si rybolov pri našom jazere.