Romantický a rafinovaný zároveň

Váš dokonalý svadobný deň

Povedzte si svoje áno v romantickom prostredí Château Bela. Užite si svoj veľký deň v rozprávkovom prostredí ružových záhrad, s výhľadmi na malebný park plný zelene, v elegantných interiéroch kaštieľa. S našimi špecialitami bude vaša svadba zároveň oslavou kulinárskeho umenia. Krása manželského života začína práve tu.

Nezabudnuteľný obrad

Château Bela predstavuje svadobným párom množstvo jedinečných možností svadobného obradu. Obrad v malebnom exteriéri levanduľových a ružových záhrad, kde fontána a zvuk padajúcej vody vyčarujú vysnívané prostredie Vašej svadby.

Miestnosť Fresco salón s originálnymi freskami na stenách poskytne romantické kulisy pre Váš civilný obrad. 

Krásny obrad, priestory v unikátnom dekore, jedlo a nápoje, ktoré si zamilujete

Cirkevný obrad v rímskokatolíckej kaplnke dodá Vašej slávnosti vznešený dojem. Pre väčšiu pompéznosť môžete usporiadať Váš obrad v majestátnej katolíckej bazilike v neďalekom Ostrihome. 

Živá klasická hudba Vám dodá pocit aristokrata, keď budete kráčať uličkou vo svoj svadobný deň. Vyberte si to pravé pre Vás z bohatého zoznamu klasickej hudby, ktorú hrajú naši profesionálni hudobníci.

Prelistovať svadobnú brožúru
Château Bela
VÍNA

Vína Château Belá sú považované za najuznávanejšie na Slovensku. Okrem slávneho Rizlingu, do špičkovej ponuky produkcie kaštieľa patrí aj Veltlínske Zelené, Breslava, Rulandské Modré a Alibernet. Jedinečný výsledok spolupráce medzi Egonom Müllerom a Miroslavom Petrechom môžete zažiť nielen na Vašej svadbe, ale aj v najlepších reštauráciách po celej Európe.

vytvoríme pre vás
ÚŽASNÉ MENU

Radi vám vyhovieme pri zostave Vášho svadobného menu, a to výberom zo širokej a pestrej kompozície jedál. Tím šikovných kuchárov pre Vás pripraví akékoľvek jedlo, či už slávnostné alebo gurmánske, vrátane dekoratívnej svadobnej torty v podobe chutného dezertu. Nápady na svadobnú večeru od nášho šéfkuchára Vám pomôžu nájsť inšpiráciu, ktorú potrebujete na vytvorenie dokonalého kulinárskeho zážitku.

 

Mám záujem

o svadobnú ponuku

Poskytnite nám podrobnosti, ktoré potrebujete prediskutovať. Budeme vás spätne kontaktovať.