Deň ako žiadny iný

Vysnená svadba v Château Béla

Romantické prostredie. Vkusne dekorované miestnosti. Dojímavý obrad v exteriéri, fotografie sprevádzané krásnou scenériou a hostina plná excelentných kulinárskych špecialít. Splnili sme vaše sny?

Nezabudnuteľný obrad

Château Béla predstavuje svadobným párom množstvo jedinečných možností svadobného obradu. Obrad v malebnom exteriéri levanduľových a ružových záhrad, kde fontána a zvuk padajúcej vody vyčarujú vysnívané prostredie Vašej svadby.

Miestnosť Fresco salón s originálnymi freskami na stenách poskytne romantické kulisy pre Váš civilný obrad. 

Krásny obrad, priestory v unikátnom dekore, jedlo a nápoje, ktoré si zamilujete

Cirkevný obrad v rímskokatolíckej kaplnke dodá Vašej slávnosti vznešený dojem. Pre väčšiu pompéznosť môžete usporiadať Váš obrad v majestátnej katolíckej bazilike v neďalekom Ostrihome. 

Živá klasická hudba Vám dodá pocit aristokrata, keď budete kráčať uličkou vo svoj svadobný deň. Vyberte si to pravé pre Vás z bohatého zoznamu klasickej hudby, ktorú hrajú naši profesionálni hudobníci.

Prelistovať svadobnú brožúru
Château Béla
VÍNA

Vína Château Béla sú považované za najuznávanejšie na Slovensku. Okrem slávneho Rizlingu, do špičkovej ponuky produkcie kaštieľa patrí aj Veltlínske Zelené, Breslava, Rulandské Modré a Alibernet. Jedinečný výsledok spolupráce medzi Egonom Müllerom a Miroslavom Petrechom môžete zažiť nielen na Vašej svadbe, ale aj v najlepších reštauráciách po celej Európe

vytvoríme pre vás
ÚŽASNÉ MENU

Radi vám vyhovieme pri zostave Vášho svadobného menu, a to výberom zo širokej a pestrej kompozície jedál. Tím šikovných kuchárov pre Vás pripraví akékoľvek jedlo, či už slávnostné alebo gurmánske, vrátane dekoratívnej svadobnej torty v podobe chutného dezertu. Nápady na svadobnú večeru od nášho šéfkuchára Vám pomôžu nájsť inšpiráciu, ktorú potrebujete na vytvorenie dokonalého kulinárskeho zážitku.

 

Mám záujem

o svadobnú ponuku

Poskytnite nám podrobnosti, ktoré potrebujete prediskutovať. Budeme vás spätne kontaktovať.