Romantický a rafinovaný zároveň

Váš dokonalý svadobný deň

Povedzte si svoje áno v romantickom prostredí Château Bela. Užite si svoj veľký deň v rozprávkovom prostredí ružových záhrad, s výhľadmi na malebný park plný zelene, v elegantných interiéroch kaštieľa. S našimi špecialitami bude vaša svadba zároveň oslavou kulinárskeho umenia. Krása manželského života začína práve tu.

Nezabudnuteľná oslava lásky

Château Bela predstavuje svadobným párom množstvo jedinečných možností svadobného obradu. Obrad v malebnom exteriéri levanduľových a ružových záhrad, kde fontána a zvuk padajúcej vody vyčarujú vysnívané prostredie Vašej svadby.

Miestnosť Fresco salón s originálnymi freskami na stenách poskytne romantické kulisy pre Váš civilný obrad. 

Krásny obrad, priestory v unikátnom dekore, jedlo a nápoje, ktoré si zamilujete

Cirkevný obrad v rímskokatolíckej kaplnke dodá Vašej slávnosti vznešený dojem. Pre väčšiu pompéznosť môžete usporiadať Váš obrad v majestátnej katolíckej bazilike v neďalekom Ostrihome. 

Živá klasická hudba Vám dodá pocit aristokrata, keď budete kráčať uličkou vo svoj svadobný deň. Vyberte si to pravé pre Vás z bohatého zoznamu klasickej hudby, ktorú hrajú naši profesionálni hudobníci.

Prelistovať svadobnú brožúru
Château Bela
VÍNA

Vína Château Belá sú považované za najuznávanejšie na Slovensku. Okrem slávneho Rizlingu, do špičkovej ponuky produkcie kaštieľa patrí aj Veltlínske Zelené, Breslava, Rulandské Modré a Alibernet. Jedinečný výsledok spolupráce medzi Egonom Müllerom a Miroslavom Petrechom môžete zažiť nielen na Vašej svadbe, ale aj v najlepších reštauráciách po celej Európe.

vytvoríme pre vás
ÚŽASNÉ MENU

Radi vám vyhovieme pri zostave Vášho svadobného menu, a to výberom zo širokej a pestrej kompozície jedál. Tím šikovných kuchárov pre Vás pripraví akékoľvek jedlo, či už slávnostné alebo gurmánske, vrátane dekoratívnej svadobnej torty v podobe chutného dezertu. Nápady na svadobnú večeru od nášho šéfkuchára Vám pomôžu nájsť inšpiráciu, ktorú potrebujete na vytvorenie dokonalého kulinárskeho zážitku.

 

Zažite svadobný deň

ako z rozprávky

Radi pre vás zabezpečíme všetky dôležité náležitosti, ktoré svadba so sebou prináša. Vychutnajte si svoj veľký deň v krásnom prostredí kaštieľa, postaráme sa o bezchybný priebeh vašej oslavy.

SVADOBNÝ OBRAD

Romantický obrad pod holým nebom

Túžite po krásnom obrade v exteriéri v obklopení rozprávkových kulís rozkvitnutých záhrad? Povedzte si svoje ÁNO za zvuku žblnkajúcej fontány v parku kaštieľa. Na základe vašich predstáv pre vás pripravíme výzdobu a sedenie počas obradu. Bude vašu svadobnú scenériu dopĺňať zelený park alebo terasa kaštieľa plná ruží? Výber necháme na vás.

Počas zimných mesiacov alebo nepriaznivého počasia vám pre váš civilný obrad odporúčame priestory nášho Fresco salónu. 

SVADOBNÝ OBRAD

Obrad v krásnych priestoroch

Počas zimných mesiacov alebo nepriaznivého počasia vám pre váš civilný obrad odporúčame priestory nášho Fresco salónu. Jedinečnú atmosféru dotvárajú historické nástenné maľby, ktoré boli roky ukryté pred svetom. Celkový dojem dotvorí luxusná kvetinová výzdoba, či živá hudba počas obradu.

Vašu predstavu o tradičnom cirkevnom obrade naplní Farský kostol Belá, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti kaštieľa. Pre veľkú, pompéznu svadbu odporúčame majestátnu katolícku baziliku v neďalekom Ostrihome.

SVADOBNÁ RECEPCIA

Privítajte hostí štýlovo

Dajte svojim hosťom pocit luxusného eventu vďaka bezchybnej svadobnej recepcii. Svadobných hostí privítame v interiéri alebo na našich terasách welcome drinkom a postaráme sa o občerstvenie pred aj tesne po obrade. 
Živá hudba zvýrazní dojemné momenty vášho veľkého dňa.

PRIESTORY

Dokonalé historické priestory pre vašu hostinu

Očarujúce prostredie tanečnej sály Orangerie

Veľká, honosná s bezchybnou atmosférou. Taká bude vaša svadobná hostina v krásnej Orangerie sále s tanečným parketom. V prípade záujmu je možné sálu doplniť o priestory terasy, vďaka čomu môžete usporiadať svadbu až do počtu 140 hostí.

Intímna atmosféra Salónu d´Or

Plánujete menšiu svadbu či neskorý svadobný obed? Priestory Salónu d´Or sú ako stvorené pre svadby do 60 hostí. Sviatočnú atmosféru dotvorí krásny historický interiér, ktorý vašej svadbe dodá luxusný nádych.

 

CATERING & MENU

Catering & menu

Chateau Bela je známe aj vďaka svojmu jedinečnému prístupu k príprave jedál. Pre vašu svadbu navrhneme menu, ktoré bude nielen dobre vyzerať, ale tiež naplní predstavy vás a vašich hostí o delikátnych svadobných špecialitách.

Na základe vašich predstáv pre vás v spolupráci s profesionálnymi dodávateľmi zabezpečíme svadobnú tortu, dezerty či zákusky.

SVADOBNÁ ZÁBAVA

Oslava s nádychom klasiky a luxusu

Živá hudba dodá vašej svadbe punc luxusnej oslavy na vysokej úrovni. Počas welcome drinku, obradu a  servírovania večere vám odporúčame obľúbených hudobníkov, ktorých sláky zvýraznia dojímavé momenty celej svadby. Pre vašu svadbu zabezpečíme kapelu alebo DJ-ja, ktorý svoj playlist prispôsobí vášmu vkusu a štýlu vašej svadby. 

VÝZDOBA

Romantická svadobná výzdoba

Nič tak neoživí interiér alebo exteriér ako živé kvety, vkusne ladiace s celkovou témou svadby. Postaráme sa o nádhernú dekoráciu svadobného stola, luxusne pôsobiace kytice na stoloch svadobných hostí a iné živé dekorácie, ktoré dotiahnu váš svadobný deň do dokonalosti

OSTATNÉ SLUŽBY

Nech je váš deň dokonalý

Vychutnajte si počas svojho veľkého dňa čaro všetkých momentov a komfort kaštieľa. Nadýchnite sa vône okolitej prírody a prenechajte na nás celú organizáciu vašej svadby. Náš eventový manažér spolu s personálom sa postará o dokonalý a ničím nerušený priebeh celej svadby. Zabezpečíme pre vás služby kaderníka a vizážistu, občerstvenie na izbu, žehlenie alebo drinky a šampanské na izbu.

SVADOBNÁ FOTOGRAFIA

Ideálne miesto pre krásne zábery

Plánujete svadobné fotenie a hľadáte vhodnú lokalitu pre čo najkrajšie fotografie? Park kaštieľa, okolie jazera, rozkvitnutá kvetinová záhrada či samotný kaštieľ zachytia vaše najkrajšie momenty tak, ako si ich budete chcieť zapamätať navždy.

Interiér kaštieľa, historické chodby a salóniky sú ako stvorené pre vytvorenie krásnych svadobných fotiek s nádychom šarmu, elegancie a luxusu.

Interiér aj exteriér kaštieľa si u nás môžete pre svadobné fotenie rezervovať cez náš recepčný tím aj v prípade, ak sa vaša svadba nekoná u nás.

Mám záujem

o svadobnú ponuku

Poskytnite nám podrobnosti, ktoré potrebujete prediskutovať. Budeme vás spätne kontaktovať.