Pokojné miesto,

kde sa stratíte v čase a ponoríte sa do pôžitku

Château Béla je historický rodinný hotel situovaný pri Dunaji v oblasti vinohradov južného Slovenska, kde sa stretáva luxus a tradícia. Juh krajiny, ktorému sa hovorí „slovenské Toskánsko“, upúta pozornosť malebnou krajinou, romantickými západmi slnka a historickými pamiatkami.

Či už plánujete služobnú alebo súkromnú akciu, úspešnú konferenciu alebo rozprávkovú svadbu – tu sa oslavy a udalosti stanú nezabudnuteľnými príležitosťami. Jedinečná atmosféra zámku zaručuje trvalé spomienky a naše  služby zaisťujú dokonalú organizáciu a špeciálne opatrenia, ktoré budú zodpovedať vašim predstavám.

Historické Château Béla ponúka 44 luxusných izieb a apartmánov, ktoré sa vyznačujú prvotriednym individuálnym štýlom a komfortom.

 

Spoznajte dizajnéra

Pri začatí rozsiahlych rekonštrukcií nastavila zosnulá grófka Ilona von Krockow pre hotel tie najvyššie štandardy. Nábytok, dokonalý až do najmenších detailov, spája štýl a individualitu a vytvára zážitok, ktorý ďaleko presahuje bežné predstavy o vybavení. Zberateľ a dizajnér Axel Vervoordt zohral hlavnú úlohu pri znovu vytvorení nádherného, ​​nadčasového interiéru v Château Béla, s hlavnou snahou o navodenie pocitu pohody. Nielenže vyvinul úžasnú farebnú schému a vybral niektoré z výnimočných látok, ale tiež poskytol hotelu niekoľko starožitností zo svojich zdrojov, ktoré odvtedy zdobia naše izby a salóny.

Miesto ako stvorené pre vašu pohodu

Château je dnes exkluzívne prostredie pre relax a regeneráciu. Prejdite sa parkom popri jazerách, ochutnajte špeciality z našej bio záhradky, zblížte sa s prírodou. Vyskúšajte naše SPA a doprajte si úplnú očistu tela aj duše. Château Béla je tiež ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú prémiové víno a gastronomický zážitok. Domáca zelenina a divinu od lokálnych chovateľov poteší aj tých najnáročnejších. K nej si doprajte výborné víno z našej pivnice klasických vín - dnes už legendárny Château Belá Rizling.

Galéria