Vytúžený oddych v prostredí, ktoré si zamilujete.

Venujte čas sebe a vzácnemu oddychu, ktorý je tak potrebný. Využite naše vynovené SPA s množstvom nových ponúk, medzi ktorými nájdete thajské masáže, relaxačné kúpele s aromaterapiou pre krásu pokožky, či SPA so saunami a vírivkou. Pobyt si vychutná každý, kto si rád užíva chvíle plné relaxu a pohody v prostredí, ktorý vás prekvapí množstvom príležitostí pre oddych, regeneráciu a zábavu. 

Pobyt zahŕňa:

  • 20% zľavu na vybranú kategóriu izby pri pobyte na 2 noci, 22 % zľava z ubytovania na 3 noci, 25 % na 4 noci a 30 % zľava od 5 nocí pobytu
  • Uvítací nápoj
  • Balíček na izbe pri príchode, zahrňujúci kvalitné spa produkty
  • Denne polpenziu vo forme 3-chodovej večere alebo bufetu (podľa obsadenosti)
  • Neobmedzené využitie vonkajšieho bazéna (1.6.-30.9.), SPA (denne 11.00-19.00), fitnes centra a hotelového kina
  • Denne hodinový vstup do Private Spa počas pobytu
  • 1-hodinovú masáž jedenkrát počas pobytu podľa vlastného výberu pre 2 osoby
  • Jednorazovú zľavu 20% na aromaterapeutický kúpeľ alebo tvárové ošetrenie
Rezervovať tento pobyt od: 563 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termíne od 1. novembra 2024 do 21. decembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 1. mája 2024 do 1.novembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme.
Deti a extra prístelkyDeti do 1 roku majú pobyt bezplatný, deti od 1 do 3 rokov (vrátane) majú pobyt 15,00 €/ noc. Deti medzi 4 a 15 rokov (vrátane) majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc. Uvedené ceny platia na ubytovanie s raňajkami. 
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Bela akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty