„Dobré jedlo nasýti dušu“

Delikátna gastronómia

Reštaurácia Baldacci

V Château Bela berieme kulinárske umenie vážne. Dobré jedlo sa pre nás začína u lokálnych chovateľov a pestovateľov. Čerstvá zelenina z nášho regiónu je svojou kvalitou, vôňou a chuťou známa po celom Slovensku. Vlastná bylinková záhrada je zárukou výbornej chuti každého pokrmu. Sezónne špeciality a vína z vlastnej produkcie potešia aj tých najnáročnejších gurmánov. 

Otváracie hodinydenne 12:00 - 22:00 (kuchyňa do 21:30)
Pred návštevou je vyžadovaná rezervácia stola, telefonicky či emailom.
E:  restaurant@chateau-bela.com  
T: +421 905 502 345

Keďže chceme našim hosťom ponúkať vysoký štandard stolovania, chceli by sme Vás požiadať, aby ste dodržali dress code “Smart Casual” a rešpektovali nasledujúce pravidlá obliekania pri večeri: 

Pre dámy: dlhé nohavice, rifle, elegantná sukňa a šaty, tričko s okrúhlym výstrihom, polokošeľa alebo košeľa, vzhľadné sandále, letné otvorené a zatvorené topánky 

Pre pánov: dlhé nohavice, rifle, sako, tričko s okrúhlym výstrihom, polokošeľa, košeľa a uzavreté topánky, džínsy a uzavreté topánky

Nie sú povolené šortky, trojštvrťové nohavice, šľapky ani papuče.

Pozrieť MENU

Najlepší začiatok dňa

Raňajky v Salóne d ´Or

Začnite svoj deň v tichom prostredí salónu d Or, kde vám pri raňajkách budú robiť spoločnosť slnečné lúče prenikajúce do interiéru a krásny výhľad do záhrady kaštieľa. Načerpajte silu pri čerstvých, voňavých raňajkách a vykročte do nového dňa s dávkou energie a dobrého pocitu. 

Čas podávania raňajokOd 7:00 - 10:00

Kvalitná chvíľka pre seba

Lobby bar

V Lobby bare Château Bela nájdete lahodné whisky a rumy z celého sveta, kvalitné cigary, prémiové destiláty a vína Château Belá najvyššej kvality.

Vďaka príjemnej atmosfére a pohodlnému sedeniu si u nás môžete vychutnať aj šálku kvalitnej kávy, popoludňajší čaj či kokteily namiešané profesionálnym barmanom. Navštívte nás a užite si pokojné chvíle plné lahodných chutí.

Otváracie hodinyPiatok 12:00-24:00
Sobota 10:00-24:00
E:  restaurant@chateau-bela.com  
T: +421 905 502 345

Ochutnajte leto v Château 

Pool bar

Počas letných mesiacov je pre našich hostí k dispozícií pool bar s občerstvením priamo pri bazéne. Vďaka chladeným nápojom a drinkom na dosah si môžete užiť ničím nerušený oddych na ležadlách počas celého dňa.

Rustikálne priestory

Reštaurácia Vinotéka

Reštaurácia ponúka vína Château Belá a typické regionálne jedlá, na ktorých si môžete pochutnať pred krbom alebo na osviežujúcej terase s výhľadom na nádvorie kaštieľa. Hostia majú možnosť ochutnať víno vymerané na poháre a vybrať si k nemu menu z ponuky sezónnych či populárnych jedál, ako aj klasických medzinárodných jedál.

Priestory vinotéky sú otvorené pre skupinové rezervácie na základe dopytu
E:  restaurant@chateau-bela.com  
T: +421 905 502 345

Celosvetovo uznávané

Vína Château Belá

Produkcia vína v Château Bela siaha do historického obdobia rímskej ríše. Dnes sú naše vinice pod starostlivými rukami uznávaných, domácich a zahraničných vinárov Miroslava Petrecha a Egona Müllera. Od roku 2001 sa špecializujeme na výrobu najušľachitlejších druhov Rieslingu a Cabernet Sauvignonu. Počas vášho pobytu vám radi ponúkneme tie najlepšie vína z našej kolekcie

Viac o vínach

Aktuálne eventy a pobyty

PLNÉ CHUTÍ

Zažite momenty plné gastronomických špecialít