Čas zastaviť sa v Château Bela, ďaleko od ruchu a zhonu veľkomesta, uprostred krajiny „slovenského Toskánska“.

Prečo čakať na leto, aby ste si vychutnali sladkosť života? Rozprávkový kaštieľ obklopený nádhernou prírodou, priam volá po oddychu. Príďte sa k nám zrelaxovať, oddýchnite si od každodenných starostí a načerpajte u nás novú silu.

Najvýhodnejšia ponuka s polpenziou!

Zažite ozajstný "La Dolce Vita" s našim zvýhodneným balíkom platným počas týždňa, ktorý je možný rezervovať už od 1 noci! Pripravte sa na nadchádzajúce slnečné obdobie a užite si príjemné chvíle u nás. 

Počas pobytu odporúčame navštíviť naše SPA alebo si dopriať masáž s našou thajskou masérkou, ktorá zregeneruje vaše telo aj myseľ. Samozrejmosťou je výborná gastronómia, ktorá príjemne doplní váš pobyt. 

Neodkladajte svoju radosť - začnite žiť sladký život už dnes!

Pobyt zahŕňa:

  • 20% zľavu na vybranú kategóriu izby s raňajkami od 1 noci
  • Uvítací nápoj
  • Denne polpenziu vo forme 3-chodovej večere alebo bufetu (podľa obsadenosti)
  • Neobmedzené využitie vonkajšieho bazéna (1.6.-30.9.), fitnes centra a hotelového kina
  • Denne využitie Spa s fínskou saunou, parným kúpeľom, vírivkou v čase od 11:00 do 19:00
  • Jednorazovú zľavu 20% na masáž podľa výberu
  • Jednorazovú zľavu 20% na vstup do Private SPA
  • Jednorazovú zľavu 20% na aromaterapeutický kúpeľ alebo tvárové ošetrenie

Platnosť od 1.5. do 30.9. okrem júla & augusta – cez leto si môžete rezervovať náš letný pobyt “Toskánske leto”

Rezervovať tento pobyt od: 161 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termíne od 1. novembra 2024 do 21. decembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 1. mája 2024 do 1.novembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme.
Deti a extra prístelkyDeti do 1 roku majú pobyt bezplatný, deti od 1 do 3 rokov (vrátane) majú pobyt 15,00 €/ noc. Deti medzi 4 a 15 rokov (vrátane) majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc. Uvedené ceny platia na ubytovanie s raňajkami. 
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Bela akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty