Vychutnajte si pobyt v prostredí zeleného parku historického Château Bela, v malebnej prírode južného Slovenska. 

Pripojte sa k nám na krásny víkendový pobyt a príjemný únik. Dajte si pauzu, vypustite stres, povinnosti a informácie každodenného života. Ponorte sa do seba a do regenerujúcich aktivít jogy, meditácie, zvukoterapie a zaujímavých prednášok, bez akýchkoľvek rušivých vplyvov. Užite si SPA, prechádzky v parku a zoznámte sa s novými fajn ľuďmi.

PRE TELO, MYSEĽ AJ DUŠU: Yoga, afirmačné terapie, liečivé zvukoterapie (soundhealing), zaujímavé prednášky, diskusie, ozdravujúce meditácie - všetko v obklopení krásneho a upokojujúceho prostredia. Vhodné a zvládnuteľné aj pre úplných začiatočníkov.

ČAS PRE SEBA: S láskou a precízne poskladaný harmonogram nášho pobytu obsahuje aj vstup do wellnessu a čarovné prechádzky v úžasnom parku okolo nás. Doprajeme si čas sami pre seba, oddych a krásne, pozitívne naladenie svojho tela, mysle aj srdca.

Okrem harmonizujúcich hodín jogy a meditácií, energických tréningov, regenerácie a výletu v okolí, strávime príjemné chvíle aj spoznaním nových fajn ľudí pri zaujímavých a zábavných spoločných diskusiách & aktivitách.

Pobyt zahŕňa:

  • Ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej izbe alebo v izbe obsadenou 1 osobou s raňajkami
  • Polpenziu
  • Všetky uvedené lekcie a aktivity harmonogramu
  • Neobmedzené využitie vonkajšieho bazéna (1.6.-30.9.), SPA (denne 11.00-19.00), fitnes centra a hotelového kina

Cena pobytu je od 350,00 €/ osoba v dvojlôžkovej izbe. Pobyt je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

Jogový pobyt je možné rezervovať v termíne 9.-11. augusta 2024.

Nevyhovuje Vám termín? Vyberte si z ďalších termínov: 15.3. - 17.3.2024, 11.10. - 13.10.2024

Program

Piatok

16:00 Príchod

17:00 - 17:15 Zoznámenie sa

17:15 - 18:15 Hodina jogy

19:00 Večera

20:30 - 22:00 Prednáška a diskusia

 

Sobota

7:30 - 8:30 Hodina jogy

9:00 Raňajky

10:30 - 12:00 Meditácia, zvukoterapia

12:00 Obed, voľný program, výlet, spa

17:00 - 18:00 Hodina jogy

19:30 Večera

20:30 Diskusia

 

Nedeľa

8:30 - 9:30 Meditácia a zvukoterapia

9:00 Raňajky

Vierka Ayisi

Na ceste svojho života pochopila, že jej poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše. Vierka je certifikovaná inštruktorka, ktorá sa venuje výučbe rôznych typov lekcií, terapií a workshopov. Jej úprimnosť, transparentnosť a bohaté skúsenosti dodávajú jej hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a synchronizácie srdca a mysle, jedinečnú autenticitu, energiu a dôveryhodnosť. 

Taktiež organizuje prednášky, podujatia & pobyty zamerané na zdravý životný štýl, rozvoj a prehlbovanie poznania seba. V rámci svojich workshopov prednáša a organizuje ženské diskusné kruhy na témy vnútornej radosti, harmónie a sily. Hlavným cieľom jej práce je zvyšovanie vedomého bytia, vykročenie do úplného potenciálu pochopenia a vyjadrenia seba a odstránenie ilúzie, ktorá nám bráni v expanzii radosti, pokroku a dosahovaní našich životných cieľov a poslaní. Cestovanie, štúdium, rôzne kurzy v zahraničí aj doma, Vierke poskytli všestranný pohľad na zdravé bytie a zdravé fungovanie a na to, ako si pomôcť pri odstraňovaní základných príčin nerovnováhy v rôznych oblastiach nášho života. Vierka pravidelne organizuje exotické sústredenia v krajinách ako Bali, Thajsko, Maroko a Afrika. 

Rezervovať tento pobyt od: 350 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termíne od 1. novembra 2024 do 21. decembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 1. mája 2024 do 1.novembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme.
Deti a extra prístelkyDeti do 1 roku majú pobyt bezplatný, deti od 1 do 3 rokov (vrátane) majú pobyt 15,00 €/ noc. Deti medzi 4 a 15 rokov (vrátane) majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc. Uvedené ceny platia na ubytovanie s raňajkami. 
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Bela akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty