Zažite kúzelnú atmosféru vianočného obdobia s nami! Využite našu adventnú ponuku a užite si pobyt v jednom z najkrajších období.

Ponorte sa do čarovného obdobia s našou špeciálnou ponukou Adventného pobytu. Pre deti sme pripravili zdobenie medovníčkov, premietanie rozprávok a ďalšie rôzne hry. 

V sobotu vás pozývame na výlet na adventné trhy v blízkom Ostrihome s komfortným transferom, aby ste si mohli užiť autentickú vianočnú atmosféru. V nedeľu môžete ukončiť váš pobyt návštevou vianočného koncertu a využiť bezplatný neskorý check-out, aby ste si mohli užiť každý moment vášho času s nami. Počas pobytu si môžete dopriať aj návštevu nášho vynoveného SPA, zajednať si thajskú masáž alebo si vyskúšať relaxačný kúpeľ s aromaterapiou či tvárové ošetrenie.

Táto ponuka zahŕňa:

 • Ubytovanie na 2 noci v izbe alebo apartmáne podľa vlastného výberu
 • Uvítací nápoj
 • Raňajky v Salon d´Or
 • Mikulášsky balíček na izbe
 • Denne adventné špeciality vo forme bufetu alebo 3-chodovej večere
 • Animačný program pre deti 8.12. v čase 15:00-18:00 (zdobenie medovníčkov) a 9.12. v čase 9:00-12:00 a 15:00-20:00
 • Návšteva adventných trhov v maďarskom Ostrihome v sobotu 9.12. od 13:00 do 18:00
 • Vianočný koncert vo Fresco salóne 10.12. od 15:00
 • Premietanie vianočných filmov v piatok a v sobotu od 20:00
 • Využitie SPA (denne 14.00-18.00), fitnes centra a hotelového kina
 • Jednorazovú zľava 20% na vstup do Private SPA
 • Jednorazovú zľavu 20% na aromaterapeutický kúpeľ alebo tvárové ošetrenie
 • Neskorý check-out do 15:00

Táto ponuka je platná v termíne 8. – 10. december 2023.

Rezervovať tento pobyt od: 344 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termínoch od 1. januára 2023 do 30. apríla 2023 a v termíne od 1. novembra 2023 do 21. decembra 2023
- pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
- pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 1. mája 2023 do 31. októbra 2023
- pri zrušení rezervácie viac ako 7 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
- pri zrušení rezervácie menej ako 7 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme. 
Deti a extra prístelkyDeti do 3 rokov majú pobyt bezplatný pri použití existujúcej postele alebo detskej postieľky. Deti medzi 4 a 15 rokov majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc.
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Béla akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty