Nadýchnite sa, relaxujte a užívajte si atmosféru historického kaštieľa. 

Vstúpte do sveta, v ktorom zabudnete na každodenné starosti a budete sa venovať výlučne sebe, svojmu často zanedbávanému JA. Dokonalú kombináciu jogových cvičení a SPA doplnia prechádzky v okolí kaštieľa alebo oddych v niektorom z viacerých štýlovo zariadených salónikov. Spolupráca s miestnymi farmármi, voňavé bylinky, či divina od lokálnych dodávateľov sú zárukou unikátneho kulinárskeho zážitku, ktorý vám radi sprostredkujeme počas nášho pobytu formou polpenzie. Počas pobytu sa budeme venovať cvičeniu jogy s Edinou Šimovič.

Pobyt zahŕňa:

  • Ubytovanie na 2 noci v Deluxe izbe s raňajkami
  • Polpenzia vo forme 3-chodovej večere alebo bufetu (podľa obsadenosti)
  • Kompletný program cvičenia
  • Neobmedzený vstup do SPA s fínskou saunou, parným kúpeľom, fitnes centrom a hotelovým kinom
  • Parkovanie

Pobyt je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých. Viac informácií: https://mallorcareality.com/joga-deluxe/ 

Jogový pobyt je možné rezervovať v termíne 17.-19. marec 2023.

Informácie o inštruktorke

Počas pobytu sa budeme venovať cvičeniu jogy s Edinou Šimovič. Joga sa stala jej životnou cestou a poslaním po ôsmych rokoch cvičenia pilates. Ak jogu pravidelne cvičíte, určite oceníte jej profesionálne vedené hodiny, pokiaľ ste začiatočníkmi nasmeruje vás na cestu jogových praktík, pomocou ktorých sa môžete posunúť na vašej ceste hľadania samého seba, rovnováhy a harmónie. 

Rezervovať tento pobyt od: 249 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termínoch od 1. januára 2023 do 30. apríla 2023 a v termíne od 1. novembra 2023 do 21. decembra 2023
- pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
- pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 1. mája 2023 do 31. októbra 2023
- pri zrušení rezervácie viac ako 7 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
- pri zrušení rezervácie menej ako 7 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme. 
Deti a extra prístelkyDeti do 3 rokov majú pobyt bezplatný pri použití existujúcej postele alebo detskej postieľky. Deti medzi 4 a 15 rokov majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc.
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Béla akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty