Užite si nezabudnuteľné chvíle relaxu, vynikajúce vína a skvelé zážitky v Château Bela.

Doprajte sebe i svojej rodine oddych na bezpečnom mieste ideálnom pre deti, kde na Vás čaká jedinečný rozprávkový kaštieľ s nádherným parkom s výhľadmi na malebnú krajinu s jazerami a vlastnými zvieratami. Utečte od ruchu veľkomesta a nechajte svoje deti sa vyšantiť na našom pozemku s rozlohou 28 hektárov, uprostred krajiny „slovenského Toskánska“.

Náš animačný tím pripravil pre vaše deti množstvo zábavy. Popritom budete mať čas osviežiť sa a užiť si prírodu v krásnom prostredí. O Vás a Vaše ratolesti bude dokonale postarané!

Pobyt zahŕňa:

  • 20% zľavu na vybranú kategóriu izby s raňajkami na min. 2 noci
  • Uvítací nápoj 
  • Polpenziu vo forme 3-chodovej večere alebo bufetu (podľa obsadenosti)
  • Neobmedzené využitie vonkajšieho bazéna, fitnes centra a hotelového kina
  • Jednorazovú zľava 20 % na Vstup do SPA 
  • Animačný program pre deti 
Rezervovať tento pobyt od: 389 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termínoch od 1. januára 2023 do 30. apríla 2023 a v termíne od 1. novembra 2023 do 21. decembra 2023
- pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
- pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 1. mája 2023 do 31. októbra 2023
- pri zrušení rezervácie viac ako 7 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
- pri zrušení rezervácie menej ako 7 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme. 
Deti a extra prístelkyDeti do 3 rokov majú pobyt bezplatný pri použití existujúcej postele alebo detskej postieľky. Deti medzi 4 a 15 rokov majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc.
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Béla akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty