Gastronomický zážitok spojený s ochutnávkou slávnych ocenených vín Château Belá.

Doprajte si skutočný gurmánsky zážitok v historickom prostredí kaštieľa. Kulinárska ponuka nášho šéfkuchára je ideálna aj pre tých najnáročnejších gurmánov, ktorí vyhľadávajú lahodné špeciality a skvelé vína v kombinácii s luxusným ubytovaním v prepychových izbách, kde na Vás na konci dňa čaká dokonalý odpočinok.

Pobyt zahŕňa:

  • 20% zľava na vybranú kategóriu izby s raňajkami na min. 2 noci
  • Uvítací nápoj
  • Fľašu šumivého vína Château Belá na izbe pri príchode
  • Prvý deň 5-chodová fine dining večera zahŕňajúc výber prislúchajúcich Château Belá vín
  • Druhý/ďalšie dni polpenzia formou 3-chodovej večere alebo bufetu (podľa obsadenosti hotela)
  • Neobmedzené využitie vonkajšieho bazéna (1.6.-30.9.), fitnes centra a hotelového kina
  • Jednorazovú zľavu 15 % na vstup do Private Spa
  • Jednorazovú zľavu 15 % na akúkoľvek SPA procedúru podľa vášho výberu
  • Fľašu vína Château Belá ako darček od hotela pri Vašom odchode
Rezervovať tento pobyt od: 393 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termínoch od 1. januára 2023 do 30. apríla 2023 a v termíne od 1. novembra 2023 do 21. decembra 2023
- pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
- pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 1. mája 2023 do 31. októbra 2023
- pri zrušení rezervácie viac ako 7 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
- pri zrušení rezervácie menej ako 7 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme. 
Deti a extra prístelkyDeti do 3 rokov majú pobyt bezplatný pri použití existujúcej postele alebo detskej postieľky. Deti medzi 4 a 15 rokov majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc.
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Béla akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty