Pilates pobyt so skúsenou dlhoročnou inštruktorkou Pilates cvičení Jankou Valentkovou.

Objavte a užite si čaro pohybu s Jankou Valentkovou na víkendovom pilates pobyte v dokonalom prostredí kaštieľa a jeho okolia. Načerpajte energiu pred nástupom sychravej jesene a spoznajte ďalších pozitívne naladených ľudí.

Jednotlivé lekcie sú prispôsobené schopnostiam a možnostiam účastníkov, preto sú vítaní všetci - od úplných začiatočníkov až po pokročilých účastníkov pobytu.

Pilates je systém mimoriadne účinných a efektívnych cvikov, vhodných aj ako rehabilitačné cvičenie – samozrejme prispôsobené potrebám klienta. Janka po prekonaní vlastných zdravotných problémov dokáže dokonale pochopiť ubolených klientov a ich pravidelným sprevádzaním cvičením priniesť úľavu od bolesti.

Jednotlivé lekcie sú prispôsobené schopnostiam a možnostiam účastníkov, preto sú vítaní všetci - od úplných začiatočníkov až po pokročilých účastníkov pobytu.

Pobyt zahŕňa:

  • Ubytovanie na 2 alebo 3 noci v dvojlôžkovej izbe alebo v izbe obsadenou 1 osobou s raňajkami
  • Polpenziu
  • Cvičenie 2 x denne podľa programu, ktorý Janka pre vás pripravila (zmena programu vyhradená)
  • Neobmedzené využitie vonkajšieho bazéna (1.6.-30.9.), SPA (denne 11.00-19.00), fitnes centra a hotelového kina

Cena pobytu je od 299,00 €/ osoba v dvojlôžkovej izbe na 2 noci alebo od 398,00 €/ osoba v dvojlôžkovej izbe na 3 noci. V prípade izby obsadenou 1 osobou je cena pobytu 369,00 € na 2 noci a 509,00 € na 3 noci. Pobyt je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých. V cene nie sú zahrnuté nápoje servírované počas večere, objednané masáže.

Pilates pobyt je možné rezervovať v termíne 27.9. - 29.9.2024 - možnosť predĺženého pobytu do 30.9.2024.

Pobyt sa uskutoční v spolupráci s http://mallorcareality.com/pilates-chateau-bela/.

Informácie o inštruktorke

Janka sa Pilates cvičeniu profesionálne venuje 8 rokov, keď sa stala inštruktorkou školy Balanced Body Pilates. Cvičenie sa stalo jej cestou k zdravšiemu telu a mysli. 

Rezervovať tento pobyt od: 299 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termíne od 1. novembra 2024 do 21. decembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 1. mája 2024 do 1.novembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme.
Deti a extra prístelkyDeti do 1 roku majú pobyt bezplatný, deti od 1 do 3 rokov (vrátane) majú pobyt 15,00 €/ noc. Deti medzi 4 a 15 rokov (vrátane) majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc. Uvedené ceny platia na ubytovanie s raňajkami. 
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Bela akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty