Pilates pobyt so skúsenou dlhoročnou inštruktorkou Pilates cvičení Jankou Valentkovou.

Pozývame vás na predĺžený víkend (možnosť aj klasického víkendového pobytu), kde budete mať možnosť zacvičiť si, skonzultovať svoje problémy spojené s boľavou chrbticou a celým pohybovým aparátom a v neposlednom rade užiť si víkend plný oddychu na výnimočnom mieste.

Pilates je systém mimoriadne účinných a efektívnych cvikov, vhodných aj ako rehabilitačné cvičenie – samozrejme prispôsobené potrebám klienta. Janka po prekonaní vlastných zdravotných problémov dokáže dokonale pochopiť ubolených klientov a ich pravidelným sprevádzaním cvičením priniesť úľavu od bolesti.

Jej Pilates pobyt je určený začiatočníkom aj pokročilým. Venovať sa vám bude počas ranných a večerných lekcií, na ktorých vám okrem iného ukáže aj rôzne tipy ako predchádzať bolesti chrbtice, ako si aj v domácom prostredí uľaviť od bolesti sériou jednoduchých cvikov a tešiť sa môžete aj na diskusiu počas celého pobytu

Pobyt zahŕňa:

  • Ubytovanie na 2 alebo 3 noci v dvojlôžkovej izbe alebo v izbe obsadenou 1 osobou s raňajkami
  • Polpenziu
  • Kompletný program cvičení
  • Neobmedzené využitie vonkajšieho bazéna (1.6.-30.9.), SPA (denne 14.00-18.00), fitnes centra a hotelového kina

Cena pobytu je od 279,00 €/ osoba v dvojlôžkovej izbe na 2 noci alebo od 389,00 €/ osoba v dvojlôžkovej izbe na 3 noci. V prípade izby obsadenou 1 osobou je cena pobytu 379,00 € na 2 noci a 539,00 € na 3 noci. Pobyt je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

Pilates pobyt je možné rezervovať v termíne 28.9. - 1.10.2023. 

Pobyt sa uskutoční v spolupráci s http://mallorcareality.com/pilates-chateau-bela/.

Informácie o inštruktorke

Janka sa Pilates cvičeniu profesionálne venuje 8 rokov, keď sa stala inštruktorkou školy Balanced Body Pilates. Cvičenie sa stalo jej cestou k zdravšiemu telu a mysli. 

Rezervovať tento pobyt od: 279 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termínoch od 1. januára 2023 do 30. apríla 2023 a v termíne od 1. novembra 2023 do 21. decembra 2023
- pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
- pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 1. mája 2023 do 31. októbra 2023
- pri zrušení rezervácie viac ako 7 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
- pri zrušení rezervácie menej ako 7 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme. 
Deti a extra prístelkyDeti do 3 rokov majú pobyt bezplatný pri použití existujúcej postele alebo detskej postieľky. Deti medzi 4 a 15 rokov majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc.
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Béla akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty