Oddýchnite si od každodenných povinností a užite si víkend plný pozitívnej energie a relaxu.

Počas víkendu sa môžete tešiť na vyhľadávaný a obľubený štýl vinyasa flow jogy, počas ktorého dochádza k prepojeniu jednotlivých asán s dychom a vytváraní zaujimavých sekvencií, ktoré v tele rozprúdia príjemné teplo a energiu. Súčasťou víkendu je aj 90 min kurz, v rámci ktorého vám Petra predstaví zaujímavé pozície a prechody a pokúsi sa tak obohatiť vašu doterajšiu jogovú prax, na záver vás prevedie príjemnou relaxáciu, vďaka ktorej sa budete mať možnosť uvoľniť a ponoriť do samých seba.

Pobyt zahŕňa:

  • Ubytovanie na 2 noci v Deluxe dvojlôžkovej izbe s raňajkami
  • Polpenzia vo forme 3-chodovej večere alebo bufetu (podľa obsadenosti)
  • 4 lekcie jogy (90 min)
  • Vstup do SPA s vírivkou, fínskou saunou a parným kúpeľom denne v čase 11:00-19:00
  • Neobmedzené využitie fitnes centra a hotelového kina

Pobyt je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

Jogový pobyt je možné rezervovať v termíne 18.-20. október 2024.

Program

PIATOK

od 15.00 Check in

16.45 - 17.00 Úvodné stretnutie, inštrukcie

17.00 - 18.15 Večerná joga

19.00- 20.00 Večera

20. 30 Voľný program

SOBOTA 

7.30 - 8. 45 Ranná joga

9.00 - 10.00 Raňajky

10.00 - 17.00 Voľný program, využitie SPA, možnosť spoločného programu, výletu podľa dohody na mieste

17.00 - 18.15 Večerná joga

19.00- 20.00 Večera

od 20.00 voľný program

NEDEĽA

7.30 - 8.45 Ranná joga

9.00 - 10.00 Raňajky

10.30 Check out

Informácie o inštruktorke Petre Ďurica

Petra Ďurica je uznávanou lektorkou jogy so zameraním najmä na Vinyasa Flow Yogu v kombinácii s Hatha Yogou. Je známa tým, že praktizujúcim pomáha objavovať a prehlbovať rozsah ich schopností a znalostí v oblasti jogy a integrovať prepojenie tela, mysle a srdca do každodenného života. Rada prepojuje jednotlivé jogové pozície s dychom a vytvára výnimočné jogové sekvencie, ktoré obohatia vašu jogovú prax o nové prechody, pozície i znalosti.

Či už ste zvedavý začiatočník alebo pokročilý jogín, rozmanitosť lekcií Petry uspokojí každého z vás. Počas lekcie vás vyzve k tomu, aby ste prekonali samého seba, naučili sa niečo nové a naplní vás energiou a silou. Vďaka jej cestovateľskej vášni svoju jogovú prax prehlbuje počas svojich ciest v rôznych kútoch sveta, medzi ktoré patrí napr. Bali, Thajsko, Mexiko, Vietnam alebo Srí Lanka, kde okrem vedenia vlastného joga pobytu aj  úspešne absolvovala svoj ďalší učiteľský kurz. Pravidelne tiež navštevuje workshopy a semináre so zahraničnými lektormi a svoje nadobudnuté skúsenosti následne predáva ďalej na svojich lekciách jogy.

Rezervovať tento pobyt od: 329 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termíne od 1. novembra 2024 do 21. decembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 1. mája 2024 do 1.novembra 2024
• pri zrušení rezervácie viac ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
• pri zrušení rezervácie menej ako 7 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme.
Deti a extra prístelkyDeti do 1 roku majú pobyt bezplatný, deti od 1 do 3 rokov (vrátane) majú pobyt 15,00 €/ noc. Deti medzi 4 a 15 rokov (vrátane) majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc. Uvedené ceny platia na ubytovanie s raňajkami. 
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Bela akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty