Večer výnimočných chutí - exkluzívna 7-chodová večera s Jonasom Zörnerom v Château Bela.

Pozývame vás na kulinársky zážitok pripravený šéfkuchárom michelinskej reštaurácie Golvet v Berlíne, v spolupráci s naším tímom. Vašou sprievodkyňou počas tohto gastronomického dobrodružstva bude Lucia Hurajová, zatiaľ čo medzi chodmi vás poteší sprievodná hudba na gitare v podaní Samuela Tomečka.

Pripravte sa na unikátnu večeru, ktorá vás prenesie do sveta výnimočných chutí a kulinárskych zážitkov, pričom každý chod bude dokonale párovaný vínami Château Bela. 

I.
ĽADOVÉ PAPRIKY s müsli a žeruchou
II.
ZELENÁ FAZUĽKA s kôprom a kyslou kapustou
III.
TERINA Z KAČACEJ PEČENE s brioškou a divokými bylinkami
IV.
ŠŤUKA s mangoldom a cibuľou
V.
SRNČÍ CHRBÁT s kuriatkami a rebarborou
VI.
PARADAJKA s bazalkou a Valrhona Opalys
VI.
JOGURT s medom a lipou

Cena: 135,00 €/ osoba

Dress code: Smart Casual

Michelinský večer sa bude konať v utorok 7. mája 2024 od 18:00 v Château Bela.

VYPREDANÉ

Prosím rezervujte si pobyt jednoducho online alebo na telefónnom čísle +421 905 502 345 či e-mailom na reception@chateau-bela.com.

Rezervujte si tento event online Rezervovať pobyt KÚPIŤ VSTUPENKY
Plagát
Berlínsky šéfkuchár Jonas Zörner

Jonas Zörner je šéfkuchárom a hnacou silou za gastronomickým zážitkom v reštaurácii GOLVET v Berlíne. S jeho odbornosťou a vášňou vedie tím reštaurácie, spoliehajúc sa na dôveru, spoluprácu a zdieľaný úspech.

S výcvikom a rozsiahlou skúsenosťou v renomovaných gastronomických zariadeniach ako FACIL v Hoteli Mandala a THE RESTAURANT v The Dolder Grand v Zürichu, Jonas zdokonalil svoje remeslo a získal rozsiahle vedomosti a zručnosti.

Jonas sa k tímu reštaurácie GOLVET pripojil v roku 2018 a rýchlo si urobil meno svojou kreativitou a hlbokým pochopením vôní a chutí. Na začiatku roku 2020 bol ustanovený za šéfkuchára a výkonného šéfkuchára, pričom prevzal zodpovednosť za kulinársku excelentnosť reštaurácie.

Pod Jonasovým vedením dosiahla reštaurácia GOLVET pozoruhodné uznanie, vrátane Michelinovej hviezdy už po štvrtý raz. V novembri 2022 bol Jonas vyhlásený BERLINSKÝM MASTER ŠÉFOM 2022, čím ešte viac posilnil svoj mimoriadny prínos pre berlínsku gastronomickú scénu.

Spolu so svojím oddaným tímom Jonas Zörner vytvára menu na najvyššej úrovni v reštaurácii GOLVET. Jeho jedlá sú charakterizované harmóniou inovatívnych techník, čerstvých surovín a sofistikovaných chutí.

Michelinská reštaurácia Golvet

GOLVET je reštaurácia s elegantným, štýlovým interiérom v jedinečnej polohe, ktorá spája najvyššie kulinárske nároky s úžasným výhľadom na kontrastné a neustále sa meniace hlavné mesto Berlín. 

Ich kuchyňa sa nevzdáva žiadnych kulinárskych dogiem. Lokalita a udržateľnosť sú pre nich samozrejmosťou. Jedlá pozostávajú z mála, ale veľmi intenzívnych a aromatických komponentov, ktoré sú pre hostí pôžitkom. Jedná sa o zaujímavú produktovú kuchyňu, ktorá si vystačí bez zbytočných ozdôb a efektového prejavu. Produkt sám o sebe je hlavným aktérom a toto je ich hlavná filozofia. Táto filozofia sa ako nit ťahá cez reštauráciu a celý večer v GOLVET. Reštaurácia chce svojim hosťom poskytnúť kultúru vítania, bez nátlaku a bez zastaraných klišé. 

www.golvet.de 

Mám záujem

o rezerváciu

Rezervujte si Michelinský večer v Château Bela.