Príďte sa zabaviť na 1. ročník festivalu CHÂTEAU BELA FEST!

Čaká Vás hudobný program, súťaže o hodnotné ceny a v neposlednom rade dobré jedlo a drinky.

Vstupenky na tento jedinečný festival sú už k dispozícii, nezmeškajte príležitosť na tento nezabudnuteľný hudobný zážitok v nádhernom prostredí Château Bela!

Začnite leto s nami hudobným festivalom, ktorý oficiálne otvorí letnú sezónu.

Program:

18:00 - Otvorenie festivalu

18:30 - Vystúpenie hudobnej skupiny Marián Čekovský & band

20:00 - Vystúpenie hudobnej skupiny Gladiator

21:30 - Vystúpenie maďarského speváka Gáspár Laci

23:00 - Ukončenie festivalu

Cena vstupenky: 85,00 €/ osoba (pre deti od 4 do 15 rokov 65,00 €)

Château Bela Fest sa bude konať v sobotu 29. júna 2024 od 18:00 do 23:00 v areáli kaštieľa, v starej jazdiarni Hala Bela.

Máte záujem aj o ubytovanie? Rezervujte si v tomto termíne izbu podľa Vášho výberu, v prípade zakúpenia pobytu platí zvýhodnená cena vstupenky 65,00 € pre dospelých a 55,00 € pre deti od 4 do 15 rokov.

Rezervujte si tento event online Rezervovať pobyt KÚPIŤ VSTUPENKY
Plagát
Marián Čekovský & band

Marián Čekovský je bezkonkurenčný zabávač a improvizátor, ktorého na pódiu nedokáže nič prekvapiť. Multiinštrumentalista a jeden z najuznávanejších hudobníkov Slovenska vykúzli z každého svojho koncertu nenapodobiteľné originálne umelecké dielo. Marián Čekovský zaspieva skladby z vlastnej tvorby ako aj svetové hity ,,po svojom´´. Počas pesničiek sa môžete tešiť aj na jeho humorné hovorené vstupy.

Gladiator

Gladiator je slovenská rocková skupina, ktorú v roku 1989 spolu s Georgiom Babulicom založili bratia Miko, Maroš a Dušan Hladký. Skupina Gladiator patrí už dlho medzi slovenské hudobné stálice. Vydali štrnásť štúdiových albumov, v rádiách stále počuť mnoho ich úspešných skladieb. 

Gáspár Laci

Gáspár Laci je maďarský spevák, ktorý svojím hlasom a charizmou dokáže okúzliť každého. Jeho hudobný talent a energické vystúpenia prinášajú nezabudnuteľný zážitok každému fanúšikovi. Popularitu získal aj vďaka svojmu účinkovaniu v slávnej televíznej show X-Faktor.

Mám záujem

o rezerváciu

Rezervujte si vstupenky na Château Bela Fest.