Zažite jedinečný večer s Mariánom Čekovským a Michalom Hudákom.

Hudobno-zábavná talkshow Mariána Čekovského s kapelou a Michala Hudáka je založená na hudobnom vystúpení a humornej talkšou, v ktorej sú aj prvky zábavných televíznych programov. Nebude chýbať skvelé jedlo vo forme barbeque pripraveného na terasách a ochutnať môžete vína z minuloročných ročníkov Medzinárodnej súťaže Danube Wine Challenge, zahŕňajúc aj naše vlastné Château Belá vína a stretnúť pritom uznávaného vinára Miroslava Petrecha, patróna nášho vinárstva. Vychutnajte si túto neopakovateľnú atmosféru s nami!

Ponuka zahŕňa:

  • Prehliadku kaštieľa s historickým výkladom so začiatkom o 17.00
  • Degustáciu vína z minuloročných ročníkov Medzinárodnej súťaže Danube Wine Challenge čase 17.00-19.00
  • Barbeque v tradičnom štýle 19.00-21.30
  • Hudobno-zábavnú talkshow Michala Hudáka a Mariána Čekovského s kapelou 21.30-23.00

Cena lístka: 125,00 €/ osoba 

Cena pobytu vrátane 2 lístkov: od 390,00 €/ dvojlôžková izba pre 2 osoby na 1 noc zahŕňajúc raňajky

Podujatie sa uskutoční 3. júna 2023.

Nádherné priestory kaštieľa, degustácia tých najlepších vín v sprievode Miroslava Petrecha, skvelé jedlo a jedinečná show v podaní Mariána Čekovského s kapelou a Michala Hudáka sú zárukou nezabudnuteľného zážitku. Odporúčame Vám ostať na noc a dopriať si tak romantické ráno v kaštieli, ktoré zaručene osvieži vášho ducha. 

Marián Čekovský a Michal Hudák

Marián Čekovský je bezkonkurenčný zabávač a improvizátor, ktorého na pódiu nedokáže nič prekvapiť. Multiinštrumentalista a jeden z najuznávanejších hudobníkov Slovenska vykúzli z každého svojho koncertu nenapodobiteľné originálne umelecké dielo. 

Michal Hudák je dlhodobo najobľúbenejšia tvár slovenskej televíznej obrazovky a zároveň najznámejší hlas moderátora. Je za každých okolnosti dokonalou ukážkou moderného úspešného muža, vždy na čele rebríčka najúspešnejších ľudí slovenského šoubiznisu.

Rezervácie
Zaujala vás táto ponuka?

Rezervácia stola  je potrebná vopred.

Rezervujte si event telefonicky

+421-905-502-345

Rezervujte si event e-mailom

 reservation@chateau-bela.com

Mám záujem

o rezerváciu

Rezervujte si stôl na hudobno zábavnej talkshow. V prípade, ak máte záujem o rezerváciu ubytovania k tomuto eventu, môžete si ho rezervovať telefonicky alebo využite rezerváciu online.