Srdečne Vás pozývame na pobyt zameraný na vzťahy a na ženskú energiu v nich.

Procesom uvedomenia si našej energie vo vzťahoch formou maľovania akrylovými farbami na plátno a rozhovormi v intimite ženskej skupiny ťa bude sprevádzať umelecká terapeutka a výtvarníčka Eva Tiková, abstraktná výtvarníčka Georgina Mortreux a vzťahová terapeutka a skupinová facilitátorka Mária Kubišová.

O maľovaní a farbách nepotrebuješ vedieť vôbec nič. Postačí tvoja zvedavosť a chuť vyskúšať niečo nové. Zameriame sa najmä na zážitok z objavovania a tvorenia. Polovicu času strávime rozhovormi v skupine a druhú pri maľovaní.

Pobyt zahŕňa:

  • Ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej izbe alebo v izbe obsadenou 1 osobou s raňajkami
  • Polpenziu
  • Víkendový workshop
  • Neobmedzené využitie vonkajšieho bazéna (1.6.-30.9.), SPA (denne 14.00-18.00), fitnes centra a hotelového kina

Cena pobytu je od 490,00 €/ osoba v dvojlôžkovej izbe. Príplatok za obsadenie izby jednou osobou je 90,00 €/ osoba/ pobyt.

Pobyt “Všetky farby ženy” je možné rezervovať v termíne 6.-8. október 2023.

Plagát
Všetky farby ženy

Dobrý život robia dobré vzťahy. Partnerské, rodičovské, priateľské, pracovné… Všetky sú však odrazom toho najpodstatnejšieho vzťahu, a to vzťahu k sebe. Čo reprezentuje ženská energia vo vzťahoch? Každá sme zmesou čŕt, od tých najjemnejších, najnežnejších až po tie divokejšie a vášnivé. Je prospešné ich rozoznávať a mať ich uvedomené, aby bolo možné ich slobodne prejaviť. Čím sú naše vzťahy úprimnejšie, tým sú uspokojivejšie a intímnejšie. Nechýba v nich dôvera, blízkosť, láska.

Rezervovať tento pobyt od: 490 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyPobyty rezervované v termínoch od 1. januára 2023 do 30. apríla 2023 a v termíne od 1. novembra 2023 do 21. decembra 2023
- pri zrušení rezervácie viac ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
- pri zrušení rezervácie menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Pobyty rezervované v termíne od 1. mája 2023 do 31. októbra 2023
- pri zrušení rezervácie viac ako 7 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok nie je účtovaný
- pri zrušení rezervácie menej ako 7 dni pred nástupom na pobyt storno poplatok je účtovaný vo výške 100% z objednaných služieb
Storná akceptujeme len v písomnej forme. 
Deti a extra prístelkyDeti do 3 rokov majú pobyt bezplatný pri použití existujúcej postele alebo detskej postieľky. Deti medzi 4 a 15 rokov majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc.
Domáce zvieratáZa čistotné a trénované psy hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov).
Akceptované platobné metódyHotel Château Béla akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, babysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie na vonkajšom parkovisku je bezplatné pre hostí hotela. Parkovanie v garáži je za poplatok 10,00 €/ deň
Ďalšie pobyty