Sadnite si do lotosového kvetu, zavrite oči a ponorte sa do seba.

Jogový pobyt šiestich zmyslov s Monikou vám prináša oddych od každodenného zhonu, posilnenie tela a to všetko na mieste, kde sa stretáva luxus a tradícia.

Ako zapojíme svoje zmysly?

 • Zrak - Ukážeme si ako cvičiť očnú jogu. Necháme naše oči oddýchnuť aj v prírode a budeme vnímať jej farby.
 • Sluch - Prostredníctvom zvukoterapie prinesieme rovnováhu do uponáhľaného života. Vieme tak uvoľniť stres a napätie.
 • Chuť - Kaštieľ Château Béla je známy svojou gastronómiou. Okrem toho, že si ju vychutnáte, pozývame vás aj na čaj o piatej, kde sa prostredníctvom chuti naladíme na nasledujúce cvičenie.
 • Hmat - Precítite cvičenie jednotlivých asán a zároveň si ukážeme techniky automasáže. Dopriať si môžete aj masáž.
 • Čuch - Pri jogovej praxi je dôležité správne dýchanie. Pri praktizovaní jogy využijeme esenciálne oleje, čím dokážeme znásobiť pozitívne účinky cvičenia.
 • Intuícia - Určite nevynecháme meditáciu, či riadenú relaxáciu. A v tichu mysle sa prebúdza intuícia.

Pobyt zahŕňa

 • Ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej izbe (možnosť jednolôžkovej izby za príplatok 70,00 €)
 • 5 lekcií jogy
 • Polpenzia
 • 1x čaj o piatej
 • 1x 30 minútová masáž
 • Voľný vstup do sauny a parného kúpeľa, voľný vstup - vonkajší bazén, fitness centrum, hotelové kino a malý darček

Pobyt je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

Ponuka je platná: 7. - 9. October 2022.

Cenník
1 osoba v dvojlôžkovej izbe269,00 €
1 osoba v jednolôžkovej izbe339,00 €
Doplatok za Junior Suite25,00 € izba / noc
Doplatok za Honeymoon Suite65,00 € izba / noc
Doplatok za Ullmann Suite100,00 € izba / noc
Bližšie info k pobytu

Cvičiť sa bude vo vnútorných priestoroch, ale v prípade priaznivého počasia si môžete jogu vychutnať aj na čerstvom vzduchu obklopení zeleňou. Jogové pozície budú zamerané predovšetkým na zdravú chrbticu a jednoduché techniky relaxácie, ktoré pripravia naše telo na ďalšie obdobie. Po skončení pobytu budete schopní sami si doma zacvičiť zostavu, ktorá pomôže Vašej chrbtici - preventívne aj rehabilitačne v duchu hesla joga pre zdravie. Pobyt je vhodný aj ako prevencia proti stresu. Uniknite z uponáhľaného sveta do ticha a pokoja, nechajte sa u nás rozmaznávať. Okrem cvičení a meditácie môžete vychutnávať aj skvelé vína v štýlovom bare a podráždiť chuťové poháriky v reštaurácii kaštieľa.

O Monike Semeniuk

Som žena, matka, dcéra, manželka, kamarátka a som tiež bytosť, ktorá chce žiť plnohodnotný a vedomý život. A aj vďaka joge sa mi to darí. Jogu považujem za BOHovské cvičenie tela a mysle. 

Jogu som začala cvičiť v roku 2012 a pomáhala mi natoľko, ze som sa časom rozhodla učiť ju aj iných. V roku 2016 som absolvovala základný intenzívny kurz v škole Fredy Ayisiho a odvtedy som absolvovala mnoho workshopov a kratších kurzov, kde som svoje vedomosti o joge prehlbovala. Pred nástupom na materskú dovolenku som viedla vlastné lekcie jogy v Nových Zámkoch. Som zakladateľkou a organizátorkou Monami Yoga Festivalu. Taktiež som bola jednou z trojice jogínok úspešného a niekoľkokrát opakovaného pobytu v Château Béla. Predcvičujem hatha jogu, ktorú niekedy kreujem do vinyasy, niekedy ide v pomalšom tempe, niekedy je to viac práca s dychom a niekedy je cvičenie zamerané na konkrétnu časť tela. Snažím sa, aby bola joga pestrá, lebo aj sám život je pestrý. A ja by som bola rada, aby čas strávený na jogamatke nebol odtrhnutý od reality, ale aby plynule z nej a do nej prechádzal. Aby sa joga stala prirodzenou súčasťou našich dní. 

Rezervovať tento pobyt od: 269 € Rezervovať teraz
Detaily pobytu
Dôležité informácie
Check in  / check outOd 15:00 / do 10:00
Storno podmienkyHosť môže zrušiť rezerváciu bezplatne do 3 dní pred príchodom. Hosť zaplatí 100% ceny prvej noci v prípade zrušenia rezervácie 3 dni pred príchodom. Platné pre individuálne rezervácie.
Deti a extra prístelkyDeti do 0,99 rokov majú pobyt bezplatný pri použití existujúcej postele alebo detskej postieľky. Deti medzi 1 a 3,99 rokov majú pobyt 15,00 €/ noc. Deti medzi 4 a 15,99 rokov majú pobyt 40,00 €/ noc. Osoby od 16 rokov majú pobyt 70,00 €/ noc.
Domáce zvieratáZa malé, čistotné a trénované domáce psíky hotel účtuje 25,00 € na noc/ psík. Psy sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Vodiace psy pre zrakovo postihnutých pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov (tento zákaz sa netýka vodiacich psov)
Akceptované platobné metódyHotel Château Béla akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.
Vybavenie
Všeobecnéreštaurácia, záhrada, terasa, nefajčiarske miestnosti, výťah, bezpečnostný trezor, úschovňa batožiny, garáž, detské ihrisko, súkromné kino.
Aktivitysauna, parný kúpeľ, fitness centrum, masáže, vonkajší bazén, snookrový stôl, stolný futbal, tenis, segway, gril.
Službyizbový servis, zariadenia pre schôdzky/bankety, Bbabysitting/služby pre deti, práčovňa, žehlenie, predaj suvenírov/darčekových predmetov, turistické informácie, kopírovanie, zabezpečenie vstupeniek.
InternetWiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
ParkovanieParkovanie je bezplatné pre hostí hotela.
Ďalšie pobyty